Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.

  • Vivian Birgitte Ersgaard Markussen

    • Bestyrelsesmedlem, formand. Tur- og Rejser planlægger (på valg 2022)

    Mobil
    40894130
    E-Mail
    vmbk@os.dk
  • Flemming Skouboe

    • Bestyrelsesmedlem, næstformand. Annoncer til medlemsblad (på valg 2023)

    Mobil
    31101313
    E-Mail
    flemmingskouboe@mail.dk
  • Berit Hvorup Dundal

    • Bestyrelsesmedlem (på valg 2021)

    Mobil
    20443892
    E-Mail
    berit_dundal@hotmail.com
  • Søren Kristen Lundborg

    • Medlem lokalbestyrelse, Genbrugshallen (på valg 2022)

    Mobil
    22641185
    E-Mail
    cslundborg@gmail.com
  • Margit Hansen

    • Medlem af lokalbestyrelsen, kasserer. Engelsk samtalegruppe (på valg 2022)

    Tlf
    36493368
    Mobil
    60704486
    E-Mail
    margithansen12@gmail.com
  • Elin Palm

    • Medlem lokalbestyrelse, fmd. Ældrepolitisk udvalg (på valg 2022)

    Mobil
    61670099
    E-Mail
    tinyelin@outlook.dk
  • Lisbeth Jepsen Nielsen

    • Sekretær Lokalbestyrelse

    Mobil
    53822625
    E-Mail
    lijn412@gmail.com
  • Joan Keldgaard Kramer

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse (på valg 2022)

  • Kurt Holm Petersen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    20298536
    E-Mail
    kurt_holm@mail.dk
  • Steen Pedersen

    • It og teknologi generelt

    Tlf
    36493192
    Mobil
    20476396
    E-Mail
    steenp@pc.dk
  • Kirsten Dalgaard

    • Lokalt blad redaktion

    Mobil
    20494283
    E-Mail
    kdalgaard@hotmail.dk
  • Flemming Holten Nielsen

    • Redaktør medlemsblad, mobil nr. 2290 6730.

    Mobil
    22906730
    E-Mail
    aafhn08@gmail.com
  • Poul Bregnholt Jensen

    • Redaktør medlemblad. Koordinator sommercykelture. Mandagstraveture

    Mobil
    20558015
    E-Mail
    poul.b.jensen@gmail.com
  • John Ankergaard Hansen

    • Leder af Ældre Sagens lokalkontor i Hvidovre C

    Tlf
    36493368
    Mobil
    40603368
    E-Mail
    john.ankergaard@it.dk
  • Poul Bech Olesen

    • Bookingadministrator L
    • Ture og rejser planlægning
    • Webmaster

    Mobil
    20681189
    E-Mail
    apo@brnet.dk
  • Majken Linda Andersen

    • Demensaktiviteter

    Mobil
    20419749
    E-Mail
    mcandersen47@gmail.com
  • Lea Vibeke Jørgensen

    Lea Vibeke Jørgensen

    • Indemotion

    Mobil
    23697375
    E-Mail
    1208vibeke@gmail.com
  • Inge Nielsen

    • Indemotion

    Tlf
    36494289
    Mobil
    61704289
    E-Mail
    nielsen@sporty.dk
  • Bent Jensen

    • Cykling og duo-cykling mv.

    Mobil
    61291772
    E-Mail
    ingen@mail.dk
  • Kaj Broch

    • Billiard, kegler mv.

    Mobil
    23460123
    E-Mail
    broch@youmail.dk
  • Sven Pauli Munk

    • Billiard, kegler mv.

    Tlf
    36788004
    Mobil
    27305933
  • Kurt Lang Sørensen

    • Pentanque

    Tlf
    36492159
    Mobil
    61292099
  • Henning Rudolf Nielsen

    • Bridge

    Tlf
    36491095
    Mobil
    23244736
    E-Mail
    henjet@kabelmail.dk
  • Svend Krøll Jensen

    • Poker

    Tlf
    36786236
    Mobil
    60678738
    E-Mail
    skjsvend@gmail.com
  • Bente Nygaard

    • Læseklub

    Mobil
    40565204
    E-Mail
    bentenygaard@live.dk
  • Erik Brandt

    • Ture og rejser planlægning
    • Anden rolle

    Mobil
    21218503
    E-Mail
    e_brandt@mail.dk
  • Randi Outzen

    • Lokalt blad distribution