Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.

  • Vivian Birgitte Ersgaard Markussen

    • Bestyrelsesmedlem, formand. Tur- og Rejser planlægger . Bladredaktionen (på valg 2024)

    Mobil
    40894130
    E-Mail
    vmbk@os.dk
  • Flemming Skouboe

    • Bestyrelsesmedlem, næstformand. Annoncer til medlemsblad (på valg 2024)

    Mobil
    31101313
    E-Mail
    flemmingskouboe@mail.dk
  • Joan

    Joan Keldgaard Kramer

    • Medlem af lokalbestyrelsen (på valg 2023)

    Mobil
    40876464
    E-Mail
    joankramer1950@gmail.com
  • Lisberh

    Lisbeth Jepsen Nielsen

    • Medlem af lokalbestyrelsen (på valg 2023)

    Mobil
    53822625
    E-Mail
    lijn412@gmail.com
  • Berit Hvorup Dundal

    • Bestyrelsesmedlem (på valg 2023)

    Mobil
    20443892
    E-Mail
    berit_dundal@hotmail.com
  • Søren Kristen Lundborg

    • Medlem lokalbestyrelse, Genbrugshallen (på valg 2024)

    Mobil
    22641185
    E-Mail
    cslundborg@gmail.com
  • Elin Palm

    • Medlem lokalbestyrelse, fmd. Ældrepolitisk udvalg (på valg 2024)

    Tlf
    36770099
    Mobil
    61670099
    E-Mail
    tinyelin@outlook.dk
  • Anny Merethe Hansen

    • Kasserer (ikke medlem af bestyrelsen)

    Mobil
    25790917
    E-Mail
    ankla@godmail.dk
  • Helle Grith Sommer

    • Suppleant lokalbestyrelsen (vælges hvert år)

    Mobil
    25792447
    E-Mail
    helle.hallum@hotmail.com
  • Kurt Holm Petersen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Webmaster

    Mobil
    20298536
    E-Mail
    kurt_holm@mail.dk
  • Flemming Holten Nielsen

    • Redaktør medlemsblad, mobil nr. 2290 6730.

    Mobil
    22906730
    E-Mail
    aafhn08@gmail.com
  • Poul Bregnholt Jensen

    • Redaktør medlemblad. Koordinator sommercykelture. Mandagstraveture

    Mobil
    20558015
    E-Mail
    poul.b.jensen@gmail.com
  • John Ankergaard Hansen

    • Leder af Ældre Sagens lokalkontor i Hvidovre C

    Mobil
    40603368
    E-Mail
    john.ankergaard@it.dk
  • Poul Bech Olesen

    • Bookingadministrator L
    • Ture og rejser planlægning
    • Webmaster

    Mobil
    20681189
    E-Mail
    apo@brnet.dk
  • Hanne Themsen

    • Besøgsven

    Mobil
    24898680
    E-Mail
    hanne.themsen@outlook.dk
  • Minna Kjeldsen Udsen Nielsen

    • Besøgsven

    Tlf
    36490190
    Mobil
    23378406
    E-Mail
    mc24perl@gmail.com
  • Majken Linda Andersen

    • Demensaktiviteter

    Mobil
    20419749
    E-Mail
    mcandersen47@gmail.com
  • Lea Vibeke Jørgensen

    Lea Vibeke Jørgensen

    • Indemotion

    Mobil
    23697375
    E-Mail
    1208vibeke@gmail.com
  • Inge Nielsen

    • Indemotion

    Tlf
    36494289
    Mobil
    61704289
    E-Mail
    nielsen@sporty.dk
  • Bent Jensen

    • Cykling og duo-cykling mv.

    Mobil
    61291772
  • Kaj Broch

    • Billiard, kegler mv.

    Mobil
    23460123
    E-Mail
    broch@youmail.dk
  • Niels Gerhard Hansen

    • Billiard, kegler mv.

    Mobil
    23433116
    E-Mail
    arresoe@privat.dk
  • Lene Riel

    • Golf, petanque mv.

    Mobil
    20943767
    E-Mail
    leneriel@live.dk
  • Kurt Lang Sørensen

    • Pentanque

    Tlf
    36492159
    Mobil
    61292099
  • Henning Rudolf Nielsen

    • Bridge

    Tlf
    36491095
    Mobil
    23244736
    E-Mail
    henjet@kabelmail.dk
  • Steen Allan Bondum

    • Kort- og brætspil

    Mobil
    26573002
    E-Mail
    fjolsnypost@gmail.com
  • Bente Nygaard

    • Læseklub

    Mobil
    40565204
    E-Mail
    bentenygaard@live.dk
  • Randi Outzen

    • Lokalt blad distribution

    Mobil
    60126567