Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.

  • Flemming Skouboe

    • Medlem af lokalbestyrelse, formand (på valg 2021). Tur- og rejseplanlægger. Annoncer til medlemsblad

    Mobil
    31101313
    E-Mail
    flemmingskouboe@mail.dk
  • Vivian Birgitte Ersgaard Markussen

    • Bestyrelsesmedlem, næstformand (på valg 2022)

    Mobil
    40894130
    E-Mail
    vmbk@os.dk
  • Jens Sandholt Munch

    • Bestyrelsesmedlem (på valg 2021)

    Mobil
    40191420
    E-Mail
    jens.munch@outlook.com
  • Ruth Gunny Hille

    • Bestyrelsesmedlem (på valg 2021)

    Mobil
    26707431
    E-Mail
    ruth@hille.dk
  • Søren Kristen Lundborg

    • Medlem lokalbestyrelse (på valg 2022)

    Mobil
    22641185
    E-Mail
    cslundborg@gmail.com
  • Margit Hansen

    • Medlem af lokalbestyrelsen, kasserer (på valg 2022). Engelsk samtalegruppe

    Tlf
    36493368
    Mobil
    60704486
    E-Mail
    margit@hansen.dk
  • Elin Palm

    • Medlem lokalbestyrelse, fmd. Ældrepolitisk udvalg (på valg 2022)

    Mobil
    61670099
    E-Mail
    tinyelin@outlook.dk
  • Lene Heilvang

    • Kasserer - ikke medlem af bestyrelsen

    Mobil
    25733959
    E-Mail
    leneheilvang@gmail.com
  • Anny Merethe Hansen

    • Kasserer (ikke medlem af bestyrelsen)

    Mobil
    25790917
    E-Mail
    ankla@godmail.dk
  • Berit Hvorup Dundal

    • 1. suppleant (på valg 2021)

    Mobil
    20443892
    E-Mail
    berit_dundal@hotmail.com
  • Henrik Maegaard Nielsen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    36493070
    Mobil
    61291600
    E-Mail
    maegaard@ruuz.dk
  • Erika Laila Dyhre Fransen

    • 2. suppleant (på valg 2021)

    Mobil
    24679397
    E-Mail
    laila.fransen@gmail.dk
  • Kurt Holm Petersen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    20298536
    E-Mail
    kurt_holm@mail.dk
  • Steen Pedersen

    • It og teknologi generelt

    Tlf
    36493192
    Mobil
    28394154
    E-Mail
    steenp@pc.dk
  • Flemming Holten Nielsen

    • Redaktør medlemsblad, mobil nr. 2290 6730.

    Mobil
    22906730
    E-Mail
    aafhn08@gmail.com
  • Poul Bregnholt Jensen

    • Redaktør medlemblad. Koordinator sommercykelture. Mandagstraveture

    Mobil
    20558015
    E-Mail
    poul.b.jensen@gmail.com
  • John Ankergaard Hansen

    • Leder af Ældre Sagens lokalkontor i Hvidovre C

    Tlf
    36493368
    Mobil
    40603368
    E-Mail
    john.ankergaard@it.dk
  • Poul Bech Olesen

    • Bookingadministrator L
    • Ture og rejser planlægning
    • Webmaster

    Mobil
    20681189
    E-Mail
    apo@brnet.dk
  • Majken Andersen

    • Demensaktiviteter

    Mobil
    20419749
    E-Mail
    mcandersen47@gmail.com
  • Inge Nielsen

    • Indemotion

    Tlf
    36494289
    Mobil
    61704289
    E-Mail
    nielsen@sporty.dk
  • Bent Jensen

    • Cykling og duo-cykling mv.

    Mobil
    61291772
    E-Mail
    ingen@mail.dk
  • Sven Pauli Munk

    • Aktiviteter med mænd
    • Billiard, kegler mv.

    Tlf
    36788004
    Mobil
    27305933
  • Kurt Lang Sørensen

    • Pentanque

    Tlf
    36492159
    Mobil
    61292099
  • Henning Rudolf Nielsen

    • Bridge

    Tlf
    36491095
    Mobil
    23244736
    E-Mail
    henjet@kabelmail.dk
  • Svend Krøll Jensen

    • Poker

    Tlf
    36786236
    Mobil
    60678738
    E-Mail
    skjsvend@gmail.com
  • Bente Nygaard

    • Læseklub

    Mobil
    40565204
    E-Mail
    bentenygaard@live.dk
  • Erik Brandt

    • Ture og rejser planlægning
    • Anden rolle

    Mobil
    21218503
    E-Mail
    e_brandt@mail.dk
  • Randi Outzen

    • Lokalt blad distribution