Kontakt os

Bestyrelsen for Østerbro lokalafdeling, samt andre kontaktpersoner.
  • Janni Kirsten Gorm Sørensen

    • Formand

    Mobil
    21443158
    E-Mail
    birring@mail.dk
  • Anne Romey

    • 1. næstformand, arrangør af arrangementer

  • Povl Johannes Høyer

    • 2. næstformand

    Mobil
    24464563
    E-Mail
    povl@hoeyer.dk
  • Gul-Maj Rasmussen

    • Bestyrelsesmedlem

    Tlf
    39 18 40 61
    Mobil
    30 45 66 99
    E-Mail
    gul-maj@live.dk
  • Lene Monica Granly-Jensen

    • Bestyrelsesmedlem

    Mobil
    31100149
    E-Mail
    lenegranly@gmail.com
  • Marianne Geertsen

    • Bestyrelsesmedlem, Sekretær, Leder af kontoret

    Mobil
    27513148
    E-Mail
    mgeertsen54@gmail.com
  • Jan Falkensteen

    • Bestyrelsesmedlem, Demensansvarlig

    Mobil
    40704741
    E-Mail
    jan.falkensteen@privat.dk
  • Sheku Amadu Jalloh

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse, Ældrepolitik

    Mobil
    26133290
    E-Mail
    sheku1407@yahoo.dk
  • Peter Saxov

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20242641
    E-Mail
    peter@saxov.dk
  • Hans Wendelboe Jensen

    • 3. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    33222490
    E-Mail
    jensen@events.dk
  • Oda Lundgaard Olsen

    • Koordinator for besøgsvenner

    Mobil
    29701887
    E-Mail
    odalundgaard@gmail.com
  • Svend-Børge Mandel Hansen

    • Kasserer

    Mobil
    20765128
    E-Mail
    svend.mandel@privat.dk
  • Peter Anders Torben Kullberg

    • Lokalredaktør for Det Sker og Halvårsbladet, Backup for webmaster.

    Mobil
    27289218
    E-Mail
    kullberg.peter@gmail.com
  • Leif Dyhrberg Geertsen

    • Webmaster for Østerbro hjemmeside og 2. administrator for Facebook.

    Mobil
    26193148
    E-Mail
    leif.d.geertsen@gmail.com
  • Anne Mette Riber

    • 1. administrator Facebook

    Mobil
    21424008
    E-Mail
    annemetteriber@gmail.com