Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
Emne Navn Tlf. E-mail
Tryghedsopkald Elisabeth Keis 21 21 79 71 kl. 10-12  
Livsmods- og sorggrupper Allis Novél 32 15 12 60  
Livsmods- og sorggrupper Ellen Lütken 33 14 25 52  
Vågetjeneste Birte Grøndahl  28 74 54 70  turmeric1@hotmail.com
Besøgsvenner/Besøgsvært Annelise Christoffersen
61 20 06 12   besoegsvenner@a-huset.dk

  • Walter Planhof

    • Medlem af koordinationsudvalget
    • Formand i lokalafdelingen
    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    30462715
    E-Mail
    walter.planhof@gmail.com
  • Annette Liselotte Hellmann

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Skole og daginstitution mv.
    • Ældre- og sundhedspolitik

    Mobil
    28912286
    E-Mail
    annette.hellmann@rymarksvaenget.dk
  • Connie Storm Pedersen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    51808827
    E-Mail
    conniestorm1943@gmail.com
  • Doris Kristensen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    53539222
    E-Mail
    doris@a-huset.dk
  • Jytte Sauffaus Pedersen

    • Formand koordinationsudvalg
    • Medlem af koordinationsudvalget
    • Booking administrator
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Webmaster

    Mobil
    51219757
    E-Mail
    formand@a-huset.dk
  • Kurt Krarup

    • Arrangementer og aktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Fitnessmaskiner, vægte mv.

    Tlf
    32970312
    Mobil
    21476819
    E-Mail
    kurtkrarup@nypost.dk
  • Lizette Hannibal

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    22401198
    E-Mail
    lizettehannibal@gmail.com
  • Mogens Bjerre Rasmussen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20106510
    E-Mail
    m.bjerre@hotmail.dk
  • Susanne Vilstrup Wiingaard

    • Booking administrator
    • Demensaktiviteter
    • Demensvenlig Lokalafdeling ansvarlig
    • Kontorleder
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Stolemotion

    Mobil
    93930173
    E-Mail
    susanne@a-huset.dk
  • Pia Hein Nielsen

    • Kasserer koordinationsudvalg
    • Kasserer i lokalbestyrelsen

    Mobil
    20300595
    E-Mail
    kasserer@a-huset.dk
  • Susanne Perch Nielsen

    • Kasserer i lokalbestyrelsen

    Mobil
    28442087
    E-Mail
    susanne@perch.dk
  • Margrethe Leth Faigh

    • Det Sker lokalredaktør

  • Eivind Grønbjerg

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    29928587
    E-Mail
    joneiv@hotmail.dk