Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.

  • Manfred Frederick Dietrich

    • Formand for lokalbestyrelsen. Suppleant for delegeret L Plejecenter mv.

  • Jørgen Godballe Mikkelsen

    • Café med socialt sigte
    • Lokalt blad redaktion
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen

    Mobil
    40979178
    E-Mail
    j-mikkelsen@stofanet.dk
  • Kirsten Gannerup Kristensen

    • Booking administrator
    • Arrangementer og aktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    21723410
    E-Mail
    gannerup@stofanet.dk
  • Ulrik Fønss

    • Kasserer, rådgiver i privat- og økonomiske spørgsmål og medlem af lokal bestyrelse

    Mobil
    20319179
    E-Mail
    ks.helsingoer.217@aeldresagen.dk
  • Carsten Frederik Rygaard

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    23293633
    E-Mail
    rygaard1@hotmail.com
  • Erik Henning Pedersen

    • IT koordinator i koordinationsudvalg
    • Lokal indflydelse anden aktivitet koordinationsudvalg
    • It-café
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation
    • Webmaster

    Mobil
    31326519
    E-Mail
    aldresagen3000@gmail.com
  • Lone Knudsen Kristiansen

    • Arrangementer og aktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    31780011
    E-Mail
    lonekkristiansen@yahoo.dk
  • Ole Nøhr

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Spiseven

    Tlf
    22410802
    E-Mail
    ole@olenohr.com
  • Aase Steinbrenner Hahnemann

    • Medlem af lokalbestyrelsen

    Mobil
    31780018
    E-Mail
    aase.steinbrenner@webspeed.dk
  • Else Bergman

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    40444495
    E-Mail
    bergman.else@gmail.com
  • Niels Henrik Højbjerg

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    42414330
    E-Mail
    hjbjrg@gmail.com
  • Anders Bjerglund Andersen

    • Motion og sundhed generelt

    Tlf
    49133778
    E-Mail
    aeldresagen.motionk@gmail.com
  • Frank Manniche

    • It og teknologi generelt

    Mobil
    51327317
    E-Mail
    frank.manniche@gmail.com
  • Lillan Bech

    • It og teknologi generelt
    • It-café

    Tlf
    48176824
    Mobil
    30296824
    E-Mail
    lilbe99@gmail.com
  • Alex Andersen

    • Aktiviteter med mænd

    Mobil
    21428348
    E-Mail
    andersenale@outlook.com
  • Tove Schou Kämmerer

    • Demensaktiviteter
    • Demensvenlig Lokalafdeling ansvarlig

    Mobil
    40465026
    E-Mail
    schou.kammerer@c.dk
  • Marianne Tinggaard

    • Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    30921517
    E-Mail
    tinggaard.m@gmail.com
  • Ebbe Larsen

    • Kort- og brætspil

    Mobil
    27520044
    E-Mail
    ebbelarsen@live.dk
  • John Bjørn Sørensen

    • Bisidder
    • Medlemsvejledning

    Mobil
    20155995
    E-Mail
    bjorn3339@gmail.com