Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Margrethe Schaarup

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ældrepolitik

    Tlf
    23229411
    E-Mail
    margrethe.schaarup@gmail.com
  • Barthe Ulla Risom Holst

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Café med socialt sigte
    • Demensaktiviteter
    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Socialt arbejde generelt
    • Suppleant for delegeret L

    Mobil
    40300763
    E-Mail
    barthe@risomholst.dk
  • Mogens Steen Hansen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen
    • Socialt arbejde generelt
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    40401248
    E-Mail
    mogens.sh@gmail.com
  • Hans Carl Bundgaard Rahbek

    • It og teknologi generelt
    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    30282808
    E-Mail
    hans@rahbek.us
  • Connie Heimann Jensen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Tlf
    86847932
    Mobil
    28437932
    E-Mail
    cogpjensen@gmail.com
  • Aase Tange Mark

    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Besøgsven
    • Café med socialt sigte
    • Demensaktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Socialt arbejde generelt

    Tlf
    86825201
    Mobil
    29292212
    E-Mail
    aase.mark@youseepost.dk
  • Jens Martin Jensen

    • Hjælpende hånd
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ældrepolitik

    Tlf
    86847768
    Mobil
    24811788
    E-Mail
    ford39399@gmail.com
  • Jens Mark

    • Bookingadministrator L
    • It og teknologi generelt
    • Det Sker lokalredaktør
    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse
    • Webmaster

    Tlf
    86825201
    Mobil
    30815301
    E-Mail
    jens.mark@youseepost.dk
  • Leif Gæbe Thøgersen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse
    • Ældrepolitik

    Mobil
    21600076
    E-Mail
    kastanieparken1@mail.dk
  • Karen Bolvig

    • Gå-med-ven
    • Vågetjeneste

    Mobil
    40939547
    E-Mail
    karen@bolvig.dk
  • Bente Noesgaard

    • Bisidder
    • Medlemsvejledning

    Mobil
    61334890
    E-Mail
    bentenoesgaard@gmail.com
  • Lisbeth Hessellund

    • Skole og daginstitution mv.

    Tlf
    20925554
    E-Mail
    l.hessellund@post.tele.dk
  • Leif Gamborg

    • Piratwhist

    Mobil
    29926482
    E-Mail
    lgamborg@gmail.com
  • Ruth Petersen

    • Stolemotion

    Tlf
    86848124
    Mobil
    61688124
    E-Mail
    ruth.salten@gmail.com
  • Torben Nielsen

    • Hjælpende hånd

    Mobil
    42752750
    E-Mail
    tn@cc.au.dk