Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Barthe Ulla Risom Holst

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Café med socialt sigte
    • Demensaktiviteter
    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Socialt arbejde generelt

    Mobil
    40300763
    E-Mail
    barthe@risomholst.dk
  • Aase Tange Mark

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Besøgsven
    • Café med socialt sigte
    • Demensaktiviteter
    • Indemotion
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Socialt arbejde generelt
    • Suppleant for delegeret L

    Tlf
    86825201
    Mobil
    29292212
    E-Mail
    aase.mark@youseepost.dk
  • Hans Carl Bundgaard Rahbek

    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    30282808
    E-Mail
    hans@rahbek.us
  • Connie Heimann Jensen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Tlf
    86847932
    Mobil
    28437932
    E-Mail
    cogpjensen@gmail.com
  • Jens Mark

    • Bookingadministrator L
    • It og teknologi generelt
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Tlf
    86825201
    Mobil
    30815301
    E-Mail
    jens.mark@youseepost.dk
  • Jens Martin Jensen

    • Hjælpende hånd
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ældrepolitik

    Mobil
    31761817
    E-Mail
    ford39399@gmail.com
  • Mogens Steen Hansen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Socialt arbejde generelt
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    40401248
    E-Mail
    mogens.sh@gmail.com
  • Karen Bolvig

    • Gå-med-ven
    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse
    • Vågetjeneste

    Mobil
    40939547
    E-Mail
    karen@bolvig.dk
  • Leif Gæbe Thøgersen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse
    • Ældrepolitik

    Mobil
    21600076
    E-Mail
    kastanieparken1@mail.dk
  • Lissy Margit Nielsen

    • Demensaktiviteter
    • 3. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    86823741
    Mobil
    25151520
    E-Mail
    lissyvang@gmail.com
  • Karen Bech Petersen

    • 4. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    30335484
    E-Mail
    karenbech@gmail.com
  • Ruth Petersen

    • Stolemotion

    Mobil
    51938124
    E-Mail
    ruth.salten@gmail.com
  • Egon Finn Andersen

    • Bisidder

    Mobil
    60818238
    E-Mail
    egon.f.andersen@gmail.com
  • Lisbeth Hessellund

    • Skole og daginstitution mv.

    Tlf
    20925554
    E-Mail
    l.hessellund@post.tele.dk
  • Leif Gamborg

    • Piratwhist

    Mobil
    29926482
    E-Mail
    lgamborg@gmail.com
  • Torben Nielsen

    • Hjælpende hånd

    Mobil
    42752750
    E-Mail
    tn@cc.au.dk