Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
OBS: Siden opdateres af Ældre Sagens hovedafdeling,

Mød repræsentanter fra bestyrelsen hver onsdag 10-12 i Frivillighedens Hus, Perlegade 50 i Sønderborg

(undtaget helligdage samt juli måned)  Se ALLE kontaktpersoner HER


  • Thorkild Jacobsen

    • formand i lokalbestyrelsen

    Mobil
    21450911
    E-Mail
    thorkildjacobsen1@gmail.com
  • Mikael Larsen

    • Næstformand i lokalbestyrelsen

    Mobil
    23317499
    E-Mail
    larsen1207@gmail.com
  • Poul-Arne Hvid Callesen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Sekretær i lokalbestyrelsen
    • Webmaster

    Mobil
    23254735
    E-Mail
    pahc96@gmail.com
  • Jens Grejs Olsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelsen, Webmaster

    Mobil
    30606959
    E-Mail
    grejso@outlook.dk
  • Niels Kristian Ladefoged

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    24827378
    E-Mail
    nkladefoged.statsaut@gmail.com
  • Ingrid Callesen

    • Medlem af lokalbestyrelsen, kontaktperson for Fitness og Vandgymnastik

    Tlf
    74427670
    Mobil
    24640198
    E-Mail
    sten1@bbsyd.dk
  • Henning Godthåb Jepsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    74421157
    Mobil
    20141157
    E-Mail
    henning.jepsen@outlook.com
  • Lykke Bæk Seffinger

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    40424072
    E-Mail
    lseffinger@hotmail.com
  • Maud Birthe Lind

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    27121909
    E-Mail
    birthelind@stofanet.dk
  • Kamma Hansen

    • Kasserer - udenfor bestyrelsen

    Mobil
    21752212
    E-Mail
    hansenkamma@gmail.com
  • Kirsten Paulsen

    • Booking administrator
    • Arrangementer og aktiviteter
    • Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    22210401
    E-Mail
    bk_0401@hotmail.com
  • Søs Kinnerup Lindberg

    • Hjælpende hånd
    • Stavgang, gåture mv.

    Mobil
    30264666
    E-Mail
    kinnerup6440@gmail.com
  • Flemming Lott

    • Billiard, kegler mv.

    Mobil
    20912945
    E-Mail
    flemco@live.dk
  • Bitten Schmidt

    • Kegleklubben

    Mobil
    23449475
    E-Mail
    bitten@fritid.tele.dk
  • Per Niels Kristensen

    • Bridge

    Mobil
    61728190
    E-Mail
    per.k@fritid.tele.dk
  • Bodil Krongaard Hansen

    • Bisidder
    • Demensaktiviteter
    • Demensvenlig Lokalafdeling ansvarlig
    • Socialt arbejde generelt

    Mobil
    51401394
    E-Mail
    bodilkrongaardhansen@godmail.dk
  • Britta Bai Horndrup

    • Tryghedsopkald

    Mobil
    40857102
    E-Mail
    kob@horndrup.com