Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Søren Christian Jepsen

    • Formand for lokalafdelingen, ældrepolitik, pr. og kommunikation

    Mobil
    60825334
    E-Mail
    jepsen@pusselokke.dk
  • Elsebet Hesselberg

    • Næstformand i lokalafdelingens bestyrelse, arrangementer.

    Mobil
    22859696
    E-Mail
    elsebethesselberg@gmail.com
  • Else Hoffmann Justesen

    • Kasserer i lokalafdelingen. Socialt arbejde. Ældrepolitik.

    Mobil
    51924190
    E-Mail
    ehjustesen@gmail.com
  • Britta Andrea Bendtsen

    • Sekretær i lokalafdelingens bestyrelse, Go¨Lørdag

    Mobil
    25733717
    E-Mail
    britben@godmail.dk
  • Inger Røien

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse, socialt arbejde, besøgsvenner, tryghedsopkald.

    Tlf
    51707146
    Mobil
    51707146
    E-Mail
    daniavej135@gmail.com
  • Karl Peter Uldahl

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse. Arrangementer og aktiviteter. Herreværelset.

    Tlf
    86478364
    Mobil
    40264220
    E-Mail
    kkuldahl@gmail.com
  • Ole Guldberg

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse. Medlem af Sundhedsudvalget og Patientinddragelsesudvalget.

    Tlf
    22630185
    Mobil
    22630185
    E-Mail
    guldberg@dadlnet.dk
  • Sonja Wessel Krogh

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse, vågetjenesten

    Mobil
    23721304
    E-Mail
    sonja.krogh2@gmail.com
  • Joan Dideriksen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse. Arrangementer. It og teknologi.

    Mobil
    30968447
    E-Mail
    jodi@didas.dk
  • Uffe Laursen

    • 3. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse. Bisidder, Seniorvejleder, Webmaster, Lokalredaktør af Det Sker.

    Mobil
    29725780
    E-Mail
    mereteoguffe.laursen@gmail.com
  • Anna Rousing Hadsund

    • Slægtsforskning

    Tlf
    98542516
    Mobil
    24240516
    E-Mail
    arh@post7.tele.dk
  • Flemming Olesen

    • Hjælpende hånd

    Mobil
    23827175
    E-Mail
    flemming@iminnovation.dk
  • Ib Johannesen

    • It-hjælper

    Tlf
    30241208
    E-Mail
    ib_johannesen@hotmail.com
  • Ketty Ruberg Uldahl

    • Plejecenter mv.
    • Mad og måltider

    Tlf
    40264220
    Mobil
    24845337
    E-Mail
    kkuldahl@gmail.com