Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • May Juulager Grandahl

    • Booking administrator
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation
    • Webmaster
    • Ældre- og sundhedspolitik

    Mobil
    24818660
    E-Mail
    may.grandahl@outlook.com
  • Jette Poulsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • PR og kommunikation
    • Suppleant for lokalafdelingens repræsentant

    Mobil
    20640407
    E-Mail
    jette.poulsen@webspeed.dk
  • Viola Marie Kristiansen

    • Demensvenlig Lokalafdeling ansvarlig
    • Hjælpende hånd
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen
    • Socialt arbejde generelt
    • Suppleant for lokalafdelingens repræsentant
    • Tryghedsopkald

    Tlf
    29112563
    Mobil
    22719988
    E-Mail
    rapido@devildog.dk
  • Ingebritt van der Poel

    • Indemotion
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Anden rolle

    Mobil
    53861660
    E-Mail
    ipogreve@gmail.com
  • Inge Lise Høyer

    • Bisidder
    • Kasserer i lokalbestyrelsen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Medlemsvejledning

    Tlf
    29105664
    Mobil
    22345144
    E-Mail
    lise_hoyer@hotmail.com
  • Kurt Pedersen

    Kurt Pedersen

    • Arrangementer og aktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    25724578
    E-Mail
    kurt@orlyk.eu
  • Niels Jørgen Christoffersen

    • Leder af kontorfrivillige | Aktivitetsudvalget | Medlem Lokalbestyrelsen

    Mobil
    30253799
    E-Mail
    jc@adslhome.dk
  • Peter Frier

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    20264005
    E-Mail
    peterfrier40@gmail.com
  • Winnie 2018

    Winnie Leth Hansen

    • Arrangementer og aktiviteter
    • Kontorleder
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    23431870
    E-Mail
    winnie-hansen@hotmail.dk
  • Finn Mann Jensen

    • Lokalt blad redaktion
    • Webmaster

    Mobil
    40628230
    E-Mail
    finnmannjensen@hotmail.com
  • Gurli_Dam

    Gurli Blicher Dam

    • Besøgsven
    • Spiseven

    Mobil
    21576737
    E-Mail
    gurli.dam@flemhat.dk
  • Lene Hansen

    • Café med socialt sigte

    Mobil
    20709046
    E-Mail
    lhansentune@gmail.com
  • Frede Kruse-Christiansen

    • Golf

    Tlf
    40280864
    E-Mail
    k-c@tunenet.dk
  • Ib Olsen

    • Petanque

    Tlf
    43902041
    Mobil
    29474798
    E-Mail
    li-olsen@mail.dk
  • Laila Månsson

    • Loop - fitness, Håndværkerbyen

    Mobil
    20784692
    E-Mail
    laila.maansson@gmail.com
  • Erika Hansen

    • Seniorbadminton

    Tlf
    43736707
    Mobil
    26550272
    E-Mail
    erika@12mail.dk
  • Kurt Månsson

    • Billard

    Mobil
    51554692
    E-Mail
    kurt.maansson@gmail.com
  • Kirsten Thomsen

    • Stavgang

    Mobil
    28560211
    E-Mail
    kajth@outlook.dk
  • Peter Vinther

    • IT-Cafeér

    Tlf
    42504556
    E-Mail
    pvinther2@icloud.com
  • Jonna - patchwork

    Jonna Rasmussen

    • Patchwork

    Tlf
    43903566
    Mobil
    21641036
    E-Mail
    jonna_rasmussen@live.dk
  • Tom Ferslev Jakobsen

    • Træ- og metalsløjd

    Tlf
    43903128
    E-Mail
    tfjemj@mail.tele.dk
  • Niels Vestergaard

    • Bridge - torsdag

    Tlf
    20929363
    E-Mail
    niels88.vestergaard@gmail.com
  • Helen Britta Hagman

    • Bridge - mandag

    Tlf
    28129901
    E-Mail
    helen.hagman@gmail.com
  • Birgitte Bavnhøj

    • Demensaktiviteter

    Tlf
    40402809
    Mobil
    40530443
    E-Mail
    demens@senior-i-greve.dk
  • Frank Friis-Pedersen

    • Senior Musikanterne

    Tlf
    46139119
    Mobil
    40304607
    E-Mail
    frafri@mail.dk
  • Leif Kastberg

    • Orkestersammenspil

    Tlf
    42743704
    E-Mail
    kastberg@kabelmail.dk
  • Mads Fredholm

    • Jazz samspil "The Old Swingers"

    Mobil
    22328019
    E-Mail
    drummermaf@msn.com
  • Claudius Jensen

    • IT-koordinator "Hjemme hos dig"

    Tlf
    29115955
    E-Mail
    epost.mit@gmail.com
  • Tonny Viedél Nielsen

    • It og teknologi generelt

    Tlf
    43908372
    Mobil
    40623372
    E-Mail
    tonny@viedel.dk
  • Erik Rasmussen

    • Præmiewhist - Tune

    Tlf
    46138865
    Mobil
    25784226
    E-Mail
    erik.rasmussen@tunenet.dk
  • Per Birch

    • Mad og måltider

    Mobil
    23408360
    E-Mail
    per.birch@tunenet.dk
  • Jens Anker Sørensen

    • Madlavning for Grever

    Mobil
    40304733
    E-Mail
    dorrit.jens@gmail.com