Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
Se kontaktpersoner.
  • Ester Balle Smedegaard Mikkelsen

    • Medlem af koordinationsudvalget
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21796675
    E-Mail
    FM.Give.611@aeldresagen.dk
  • Henning Skovsted Iversen

    • Næstformand

    Tlf
    75731720
    Mobil
    40680026
    E-Mail
    henning.s.iversen@gmail.com
  • Karen Søsted

    • Arrangementer og aktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen

    Mobil
    26162265
    E-Mail
    karensoested@mail.dk
  • Mona Annette Schultz

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    23424184
    E-Mail
    mona.schultz@gmail.com
  • Johannes Riis Jensen

    • Kasserer i lokalbestyrelsen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20129273
    E-Mail
    riisjensen@mail.tdcadsl.dk
  • Karen Margrethe Ottosen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær i lokalbestyrelsen

    Tlf
    20212283
    E-Mail
    karenrye@mail.dk
  • Gerda Virkelyst

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21484655
    E-Mail
    gevir28gerda@gmail.com
  • Jørn Ole Pedersen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse
    • Webmaster

    Mobil
    42382699
    E-Mail
    ole.pedersen@stofanet.dk
  • Tove Johanne Johansen

    • Koordinator for besøgsvenner

    Mobil
    22515376
    E-Mail
    tovej@mvb.net
  • Hanne Lehnhardt

    • Skolevenner

    Tlf
    75876325
    Mobil
    51224717
    E-Mail
    hanne.lehnhardt@gmail.com