Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.

 

  • Finn Madsen

    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    60543507
    E-Mail
    madsen.finn@hotmail.com
  • Erik Kjær

    • Næstformand

    Mobil
    23356533
    E-Mail
    ingerogerik@hotmail.com
  • Kirsten Hauge Kjærgaard

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Motion og sundhed generelt
    • 2. næstformand i lokalafdelingen

    Mobil
    20450149
    E-Mail
    kirstenhk@gmail.com
  • Birthe Alice Laursen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    22725102
    E-Mail
    bal@aeldresagenfrb.dk
  • Bo Joen Johnsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21552329
    E-Mail
    ireneogboj@gmail.com
  • Hans Erik Larsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse, Frivilligkoordinator

    Mobil
    25759382
    E-Mail
    helarsen@get2net.dk
  • Lis Elholm

    • It og teknologi generelt
    • It-café
    • It-hjælper
    • It-underviser
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    20968673
    E-Mail
    le@aeldresagenfrb.dk
  • Lise Parnow

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse, Socialt arbejde generelt, Besøgsven, Sammen mod ensomhed, Vågetjeneste

    Tlf
    22512721
    E-Mail
    parnow@gmail.com
  • Michael Keller

    • Medlem af Lokalafdelingens bestyrelse, teknik, IT-udstyr, Datastuen

    Mobil
    21708430
    E-Mail
    mk@aeldresagenfrb.dk
  • Inger Jessen

    • Suppleant til bestyrelsen, Det Sker lokalredaktør

    Mobil
    20705285
    E-Mail
    inger.jessen@mail.tele.dk
  • Britta Drangsfeldt

    • Motion og sundhed generelt
    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20957754
    E-Mail
    drangsfeldt@privat.dk
  • Jette Nichum

    • Kasserer i lokalbestyrelsen
    • Det Sker lokalredaktør
    • 3. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    40499740
    E-Mail
    jettenichum1@gmail.com
  • Alfred Grinderslev

    • Ældre- og sundhedspolitik

    Mobil
    20143003
    E-Mail
    alfred@grinderslev.nu
  • Merete Brandt

    • Demensvenlig Lokalafdeling ansvarlig

    Mobil
    21625407
    E-Mail
    meretebrandt@hotmail.com