Kontakt os

Se her, hvem du kan kontakte i lokalafdelingen, hvis du har spørgsmål til os.
  • Peter Iversen Hansen

    • Formand

    Tlf
    74745117
    Mobil
    42438570
    E-Mail
    pogahansen@live.dk
  • Mona Fabricius

    • Næstformand, medlem af bestyrelsen

    Tlf
    74711864
    Mobil
    23261863
    E-Mail
    mfabricius4@gmail.com
  • Else Marie Krog Madsen

    • Kasserer, medlem af bestyrelsen

    Tlf
    74753504
    Mobil
    61703504
    E-Mail
    else_marie_madsen@hotmail.com
  • Ingelise Nissen

    • Sekretær, redaktør af Det Sker, medlem af bestyrelsen

    Tlf
    21641189
    E-Mail
    ingelise6780@outlook.dk
  • Poul Mølgaard

    • Besøgsven
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    74745035
    Mobil
    28510820
    E-Mail
    poul6240@outlook.dk
  • Bodil Gubi

    • Medlem af bestyrelsen

    Tlf
    74751040
    Mobil
    24603989
    E-Mail
    bodil@gubi.net
  • Finn Eskildsen

    • Medlem af bestyrelsen

    Mobil
    21435545
    E-Mail
    fe@bbsyd.dk
  • Iver Andersen Jensen

    • 1. Suppleant

    Tlf
    74711236
    Mobil
    30744983
    E-Mail
    iaj4500@gmail.com
  • Caroline Borg

    • 2. Suppleant

    Tlf
    74711314
    Mobil
    60497042
    E-Mail
    caroline.6261@gmail.com
  • Peter Fabricius Feddersen

    • It og teknologi generelt
    • It-hjælper
    • Webmaster

    Mobil
    40351387
    E-Mail
    pefeddersen@gmail.com
  • Elin Andersen

    • Besøgsven - Demensaflastning

    Tlf
    74744374
    Mobil
    24210057
    E-Mail
    elinmogens1@gmail.com