Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Kontaktpersoner

Her finder du kontaktpersoner for de enkelte aktiviteter.

Sidst opdateret 02.09.2019

  • Helle Roland Nielsen

    • Demensaktiviteter

    Tlf
    55769315
    Mobil
    28906450
    E-Mail
    farmorhelle2@gmail.com
  • Kirsten Olsen

    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Mad og måltider
    • Sprogundervisning

    Mobil
    20844924
    E-Mail
    26olsen@gmail.com
  • Hans Christian Rask

    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt
    • Det Sker lokalredaktør
    • Medlemsvejledning

    Mobil
    24894512
    E-Mail
    hcrask@live.dk
  • Ida Madsen

    • Kasserer K
    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt

    Tlf
    55374048
    Mobil
    20957523
    E-Mail
    billida@stofanet.dk
  • Per Frederiksen

    • Formand K
    • Bisidder
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen

    Mobil
    25390308
    E-Mail
    perf2016@gmail.com
  • Vivian Elin Nielsen

    • Besøgsven

    Tlf
    22483428
    E-Mail
    v-e-n@live.dk
  • Niels Jørgen Abildgaard

    • Bisidder
    • Vandaktivitet

    Tlf
    32514569
    E-Mail
    annetteabildgaard@webspeed.dk
  • Inge Olsen

    • It og teknologi, Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    22637018
    E-Mail
    ingeo@outlook.dk
  • Kirsten Benta Skotte

    • Bridge

    Mobil
    22301801
    E-Mail
    kskotte42@gmail.com
  • Kirsten Bitsch

    • Bridge

    Tlf
    21423152
    E-Mail
    boulevarden18@gmail.com
  • Mimi Andersen

    • Café med socialt sigte
    • Musik, litteratur, kunst mv.

    Tlf
    21751181
    E-Mail
    mifkabelmail@gmail.com
  • Freddy Andersen

    • Cykling og duo-cykling mv.

  • Britta Petersen

    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Tlf
    54601577
    Mobil
    29861577
    E-Mail
    britta.petersen@mail.dk
  • Keld Rossé Jensen

    • It-hjælper
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    52411524
    E-Mail
    keld@rosse.dk
  • Søren Martin Moos

    • It og teknologi generelt
    • Det Sker lokalredaktør

    Tlf
    22665902
    E-Mail
    usmoos@hotmail.com
  • Ebba Rasmussen

    • Golf, petanque mv.

    Tlf
    52381800
    E-Mail
    ebba1942@gmail.com
  • Kate Frederiksen

    • Hjælpende hånd

    Tlf
    28868384
    E-Mail
    310kif@gmail.com
  • Poul Christensen

    • It-underviser

    Mobil
    20320238
    E-Mail
    pc@chiep.dk
  • Sussi Elisabeth Anna Andersen

    • Kontorleder
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    22485575
    E-Mail
    sussifreddy@gmail.com
  • Inger Svangren

    • Kort- og brætspil

  • Jan Robert Ambirk

    • Kort- og brætspil

    Tlf
    60654885
    E-Mail
    ambirk@outlook.dk
  • Ruth Vibeke Nielsen

    • Kort- og brætspil

    Tlf
    51362918
    E-Mail
    sankel8f@outlook.dk
  • Irene Fabricius

    • Kreativt arbejde

  • Lene Katinka Bjørn Carlsen

    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse

    Tlf
    55386793
    Mobil
    61776793
    E-Mail
    lkbcarlsen@gmail.com
  • Agnete Kolle Mikkelsen

    • Mad og måltider

    Tlf
    62621707
    E-Mail
    agnetekolle@live.dk
  • Hanne Anita Anderson

    • Mad og måltider

    Tlf
    30581828
    E-Mail
    anita.anderson@outlook.dk
  • Dorte Lund Aasted

    • Mad og måltider

    Tlf
    22120548
    E-Mail
    dortelund54@hotmail.com
  • Hans Jørgen Abery Jacobsen

    • Mad og måltider

    Mobil
    22424617
    E-Mail
    loghj.abery@yahoo.dk
  • Jens Otto Jensen

    • Mad og måltider

    Tlf
    40461118
    Mobil
    40461118
    E-Mail
    jenso4760@gmail.com
  • Jytte Rasmussen

    • Mad og måltider

    Tlf
    55373018
    E-Mail
    jytte.rasmussen.nyraad@gmail.com
  • Gurli Kirsten Hansen

    • Motion og sundhed
    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse
    • Stavgang, gåture mv.

    Mobil
    51720036
    E-Mail
    olsbjergvej147@hotmail.com
  • Gurli Skovg Marcussen

    • Motion og sundhed

    Mobil
    51800879
    E-Mail
    gurlisteffen@gmail.com
  • Jens Erik Nielsen

    • Motion og sundhed

    Tlf
    51512337
    E-Mail
    kije2903@gmail.com
  • Bente Andersen

    • Musik, litteratur, kunst mv.

    Mobil
    29363766
    E-Mail
    bentea1944@gmail.com
  • Kirsten Deis

    • Musik, litteratur, kunst mv.
    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    23425844
    E-Mail
    kirstendeis@gmail.com
  • Kirsten Kaas-Sørensen

    • Musik, litteratur, kunst mv.

    Tlf
    30746224
  • Karen Schou-Pedersen

    • Sprogundervisning

    Tlf
    77356727
    Mobil
    29896727
    E-Mail
    karensp40@gmail.com
  • Kasper Mose

    • Sprogundervisning

    Mobil
    23810892
    E-Mail
    kasper.mose.1@gmail.com
  • Linda Birgitte Geert-Jørgensen

    • Sprogundervisning

    Tlf
    22191054
    E-Mail
    lgj@cool.dk
  • Rita Lauridsen

    • Sprogundervisning

    Tlf
    20587633
  • Bodil Bentsen Nørgaard

    • Stolemotion

    Mobil
    24473925
    E-Mail
    bentsen49@hotmail.com
  • Anne Birgitte Petersen

    • Tryghedsopkald

    Tlf
    55344098
    Mobil
    20136165
    E-Mail
    annebent61@sol.dk
  • Laila Nygaard Herskind

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Vågetjeneste

    Mobil
    23702404
    E-Mail
    Laila.herskind@gmail.com
  • Lena Dam-Nielsen

    • Vågetjeneste

    Tlf
    29911405
    E-Mail
    lenadam89@icloud.com