Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Karsten Gam

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

  • Karin Hønnicke Toft

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Suppleant for delegeret L
    • Ældrepolitik

    Mobil
    22991549
    E-Mail
    toft@toftlund.net
  • Bodil Schjødt Hansen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Ture og rejser planlægning

    Tlf
    74832070
    Mobil
    23867874
    E-Mail
    bodilsch4@gmail.com
  • Edith Nielsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    20915786
    E-Mail
    edith.nielsen@toftlund.net
  • Rita Schmidt

    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

  • Hanssine Jørgi Buhl

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    29917483
    E-Mail
    hbuhl@bbsyd.dk
  • Holger Lykke Sørensen

    • Demensaktiviteter
    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Motion og sundhed
    • Socialt arbejde generelt

    Tlf
    29653762
    E-Mail
    julius1949@hotmail.com
  • Inger Petersen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    23289425
    E-Mail
    ipaabakken@gmail.com
  • Theodor Nielsen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21182808
    E-Mail
    theodor.nielsen@icloud.com
  • Sine Tangsholt

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    24802162
    E-Mail
    tangsholt@city.dk
  • Johan Johansen

    • Hjælpende hånd
    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    24249004
    E-Mail
    jojohans@outlook.dk
  • Frede Jensen

    • Næstformand K
    • Ældrepolitik

    Tlf
    40152043
    E-Mail
    fredejensentoftlund@gmail.com
  • Flemming Møller Marcussen

    • Billiard, kegler mv.

    Tlf
    74831542
    Mobil
    50552665
    E-Mail
    flemming@toftlund.net
  • Gunnar Schjerning

    • Kegler m.v.

    Tlf
    74831941
    Mobil
    50912861
    E-Mail
    schjerningc@gmail.com
  • Mogens Enghave

    • Billiard, kegler mv.

    Mobil
    27641719
    E-Mail
    enghavemogens@gmail.com
  • Tove Detlefsen

    • Bridge

    Tlf
    74832949
    E-Mail
    detlefsen@toftlund.net
  • Niels Henning Andersen

    • Petanque m.v.

    Tlf
    74831782
    Mobil
    24989213
    E-Mail
    eanha@outlook.dk
  • Ilse Riber Bonde

    • Seniordans

    Mobil
    23375950
    E-Mail
    ilseogorla@gmail.com
  • Kirsten Schmidt

    • Yoga

    Tlf
    30355781
    E-Mail
    susvind@hotmail.com
  • Henning Kokholm

    • It-café

    Tlf
    30555595
    E-Mail
    hhkokholm@live.dk