Søg på lokalafdelingens hjemmeside

Besøgsven

Vi du vide mere, så kontakt besøgstjenestens koordinator:
Else Marie Dahlbom. Tlf.: 29 47 60 81
e-mail: ehdahlbom@gmail.com
  • Bjarne Tvorup Larsen

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Næstformand K
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    24234415
    E-Mail
    fm.skoerping.843@aeldresagen.dk
  • Finna Irene Simonsen

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    98396063
    Mobil
    29468763
    E-Mail
    finna.irene@gmail.com
  • Grethe Jørgensen Danmark

    • Det Sker lokalredaktør
    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20847848
    E-Mail
    elmesvinget@dbmail.dk
  • Inga Marie Fredsø

    • Arrangementer og aktiviteter generelt

    Mobil
    51252942
    E-Mail
    inga-marie@live.dk
  • Kaj Morten Andersen

    • Kasserer Lokalbestyrelse

    Tlf
    61305450
    Mobil
    61305450
    E-Mail
    kaj.else@mail.dk
  • Bent Østergaard Jensen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    61654000
    E-Mail
    bent@itbent.dk
  • Inge Muhlig

    • Golf, petanque mv.

    Mobil
    61705414
    E-Mail
    inge@itbent.dk
  • Aase Korup

    • Indemotion

    Mobil
    24418403
    E-Mail
    aakorup@mail.dk
  • Arne Jensen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse, Traveture

    Mobil
    40717355
    E-Mail
    ajensen@pc.dk
  • Ellen Birgit Fladkjær

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    22940566
    E-Mail
    fladkjar@mail.dk
  • Hanne Birgitte Svane Christiansen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20651906
    E-Mail
    hannesvane51@gmail.com
  • Inger Marie Pedersen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    98331307
    E-Mail
    ingerreinholt@gmail.com
  • Johan Erik Kristensen

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Sekretær Lokalbestyrelse
    • Webmaster

    Mobil
    26162768
    E-Mail
    ekkonfekture@hotmail.com
  • Sinna Andersen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21695336
    E-Mail
    sinnaa@hotmail.com