Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Bente Nielsen

    Bente Margrethe Nielsen

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Socialt arbejde generelt
    • Ældrepolitik

    Tlf
    86822291
    Mobil
    40198682
    E-Mail
    FM.Silkeborg.743@aeldresagen.dk
  • Birgit

    Birgit Andersen

    • Bookingadministrator L
    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Lokalt blad redaktion
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Det Sker lokalredaktør
    • Sprogundervisning
    • Suppleant for delegeret L
    • Webmaster

    Mobil
    22126475
    E-Mail
    baand22@gmail.com
  • Bent Dalsgaard Pedersen

    • Bridge
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen
    • Billiard, kegler mv.
    • Golf, petanque mv.

    Mobil
    40880481
    E-Mail
    post@bentdalsgaard.dk
  • Birthe Schriver Bech

    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    29344578
    Mobil
    29344578
    E-Mail
    KS.Silkeborg.743@aeldresagen.dk
  • Kamma

    Kamma Anette Sørensen

    • Kontorleder
    • Lokalt blad redaktion
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse

    Mobil
    61416605
    E-Mail
    kamsag16@gmail.com
  • Jytte

    Jytte Andersen

    • Besøgsven
    • Besøgsven med hund
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Motionsven i hjemmet

    Tlf
    86828731
    Mobil
    26568039
    E-Mail
    jycar@youmail.dk
  • Grethe

    Grethe Bak Morgenstern

    • Biograf , Kontorfrivillig, Hjælp ved arrangementer, medlem af lokalbestyrelsen.

    Mobil
    26166786
    E-Mail
    gremor@outlook.dk
  • Bente Noesgaard

    Bente Noesgaard

    • Formand for koordinationsudvalget, Senior vejledning, Bisidder, Medlem af lokalbestyrelsen.

    Mobil
    61334890
    E-Mail
    bentenoesgaard@gmail.com
  • Bodil

    Bodil Pilgaard Stubdrup

    • Kontorfrivillig, Mad og måltider, 1. suppleant i lokalbestyrelsen.

    Tlf
    25781784
    E-Mail
    stubdrup@gmail.com
  • Birthe

    Birthe Willemann

    • Hjælpende hånd
    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    29254422
    E-Mail
    bw@flex-data.dk
  • Ruth Margit Conradsen

    • Demensaktiviteter
    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse

    Tlf
    86812370
    Mobil
    61788227
    E-Mail
    ruthcon@outlook.dk
  • Bent

    Bent Agger Klinkby

    • Golf, petanque mv.

    Mobil
    21633680
    E-Mail
    bklinkby@yahoo.dk
  • Sanny Von Mehren

    Sanny Von Mehren

    • Bridge

    Tlf
    23315184
  • Tove

    Tove Margrethe Krogenberg Olsen

    • Billiard, kegler mv.

    Tlf
    40858305
    E-Mail
    tovemor@msn.com
  • Peter Mikkelsen

    • It-café
    • It-hjælper
    • It-underviser

  • Søren Mikkelsen

    Søren Kristian Mikkelsen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser

    Tlf
    30235308
    E-Mail
    skm@tdcadsl.dk
  • Jens

    Jens Jørn Johansen Lauritsen

    • GÅ-TURE, BIOGRAF, KØR-SELV TURE, VIRKSOMHEDSBESØG.

    Mobil
    40727039
    E-Mail
    club39@mail.tele.dk
  • Carl Eske Andersen Mølgaard

    • Bisidder

    Mobil
    24834739
    E-Mail
    carl.m@fiberpost.dk
  • Inge

    Inge Andersen

    • Motion og sundhed
    • Motionsven i hjemmet

    Mobil
    29858732
    E-Mail
    inge.lysbro@gmail.com
  • Erna Solveig Stensbjerg

    • Tysk læsegruppe

    Mobil
    40 73 50 72
    E-Mail
    jes@fibermail.dk