Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.

  • Flemming Skouboe

    • Medlem af lokalbestyrelse, formand (på valg 2021). Tur- og rejseplanlægger. Annoncer til medlemsblad

  • Mogens Hans Jørgensen

    • Medlem af lokalbestyrelse, næstformand (på valg 2020)

    Mobil
    60477001
    E-Mail
    mogens@kimo32.dk
  • Margit Hansen

    • Medlem af lokalbestyrelsen (på valg 2021). Engelsk samtalegruppe

    Tlf
    36493368
    Mobil
    60704486
    E-Mail
    margit@hansen.dk
  • Elin Palm

    • Medlem lokalbestyrelse (på valg 2021)

    Tlf
    61670099
    E-Mail
    tinyelin@outlook.dk
  • Henning Humle

    • Medlem af lokalbestyrelse (på valg 2020)

    Tlf
    36496854
    Mobil
    40590249
    E-Mail
    HHSApsprivat@gmail.com
  • Søren Kristen Lundborg

    • Medlem lokalbestyrelse (på valg 2020)

    Mobil
    22641185
    E-Mail
    cslundborg@gmail.com
  • Lene Heilvang

    • Kasserer Lokalbestyrelse

    Mobil
    25733959
    E-Mail
    leneheilvang@gmail.com
  • Anny Merethe Hansen

    • Kasserer (ikke medlem af bestyrelsen)

    Mobil
    25790917
    E-Mail
    ankla@godmail.dk
  • Vivian Birgitte Ersgaard Markussen

    • Bestyrelsesmedlem, indtrådt fra posten som 1. supleant (på valg 2021)

    Mobil
    40894130
    E-Mail
    vmbk@os.dk
  • Berit Hvorup Dundal

    • 1. suppleant (på valg 2020)

    Mobil
    20443892
    E-Mail
    berit_dundal@hotmail.com
  • Kurt Holm Petersen

    • It og teknologi generelt
    • It-underviser
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    20298536
    E-Mail
    kurt_holm@mail.dk
  • Steen Pedersen

    • It og teknologi generelt

    Tlf
    36493192
    Mobil
    28394154
    E-Mail
    steenp@pc.dk
  • Lise-Lotte Dørge

    • Seniorvejleder (Bedst: mandag til torsdag, eftermiddage)

    Tlf
    36781421
    Mobil
    51236702
    E-Mail
    jan.lotte@mail.tele.dk
  • Flemming Holten Nielsen

    • Redaktør medlemsblad, mobil nr. 2290 6730.

    Mobil
    22906730
    E-Mail
    aafhn08@gmail.com
  • Poul Bregnholt Jensen

    • Redaktør medlemblad. Koordinator sommercykelture. Mandagstraveture

    Mobil
    20558015
    E-Mail
    poul.b.jensen@gmail.com
  • John Ankergaard Hansen

    • Leder af Ældre Sagens lokalkontor i Hvidovre C

    Tlf
    36493368
    Mobil
    40603368
    E-Mail
    john.ankergaard@it.dk
  • Poul Bech Olesen

    • Bookingadministrator L
    • Ture og rejser planlægning
    • Webmaster

    Mobil
    20681189
    E-Mail
    apo@brnet.dk
  • Karin Lillian Andersen

    • Demensaktiviteter

    Tlf
    36495916
    Mobil
    27605916
    E-Mail
    karliland47@gmail.com
  • Majken Andersen

    • Demensaktiviteter

    Tlf
    20419749
    E-Mail
    mcandersen47@gmail.com
  • Lea Vibeke Jørgensen

    • Indemotion

    Tlf
    23697375
    E-Mail
    1208vibeke@gmail.com
  • Inge Nielsen

    • Indemotion

    Tlf
    36494289
    Mobil
    61704289
    E-Mail
    nielsen@sporty.dk
  • Sonja Andresen

    • Motionsgymnastik for alle i Avedøre Idrætscenter

    Mobil
    52305330
    E-Mail
    sonja2650@gmail.com
  • Bent Jensen

    • Cykling og duo-cykling mv.

    Mobil
    61291772
  • Flemming Erik Spangen

    • Billard

    Tlf
    36753987
    Mobil
    51540347
    E-Mail
    fes@os.dk
  • Kurt Lang Sørensen

    • Pentanque

    Tlf
    36492159
  • Henning Rudolf Nielsen

    • Bridge

    Tlf
    36491095
    Mobil
    23244736
    E-Mail
    henjet@kabelmail.dk
  • Svend Krøll Jensen

    • Poker

    Tlf
    36786236
    Mobil
    60678738
    E-Mail
    skjsvend@gmail.com
  • Bente Nygaard

    • Læseklub

    Mobil
    40565204
    E-Mail
    bentenygaard@live.dk
  • Erik Brandt

    • Ture og rejser planlægning
    • Anden rolle

    Mobil
    21218503
    E-Mail
    e_brandt@mail.dk
  • Erik Larsen

    • Lokalt blad distribution

    Tlf
    42440534
    E-Mail
    erik.larsen48@gmail.com