Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Manfred Frederick Dietrich

    • Formand for lokalbestyrelsen. Suppleant for delegeret L Plejecenter mv.

    Mobil
    26301070
    E-Mail
    md.manfred05@gmail.com
  • Jørgen Godballe Mikkelsen

    • Café med socialt sigte
    • Lokalt blad redaktion
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Sekretær Lokalbestyrelse

    Tlf
    40979178
    Mobil
    31780010
    E-Mail
    j-mikkelsen@stofanet.dk
  • Lone Knudsen Kristiansen

    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    31780011
    E-Mail
    lonekkristiansen@yahoo.dk
  • Ulrik Fønss

    • Kasserer, rådgiver i privat- og økonomiske spørgsmål og medlem af lokal bestyrelse

    Mobil
    20319179
    E-Mail
    ks.helsingoer.217@aeldresagen.dk
  • Britta Tesch

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Tryghedsopkald
    • Stavgang, gåture mv.

    Mobil
    26744079
    E-Mail
    britta@tesch.dk
  • Erik Henning Pedersen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    31326519
    E-Mail
    aldresagen3000@gmail.com
  • Kirsten Gannerup Kristensen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    49214733
    Mobil
    21723410
    E-Mail
    gannerup@stofanet.dk
  • Ole Nøhr

    • Ældrepolitik koordinator K
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    22410802
    Mobil
    28765102
    E-Mail
    ole@olenohr.com
  • Aase Steinbrenner Hahnemann

    • Besøgsven. Medlem af lokalbestyrelsen

    Mobil
    31780018
    E-Mail
    aase.steinbrenner@webspeed.dk
  • Jan Hansen

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

  • Thor Mørk Jørgensen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    20429764
    E-Mail
    tmj@presbytere.net
  • Else Bergman

    • Koordinator Besøgstjeneste og besøgsvenner

    Tlf
    49224375
    Mobil
    40444495
    E-Mail
    bergman.else@gmail.com
  • Ulla Dalsgaard

    • Bisidder og Medlemsvejledning

    Mobil
    40407592
    E-Mail
    u.dalsgaard@gmail.com
  • Charlotte Bek

    • Petanque mv.

    Mobil
    40527060
    E-Mail
    cbek@hotmail.com
  • John Hjelm Petersen

    • Petanque

  • Jytte Lund

    • Petanque

    Mobil
    28605359
    E-Mail
    lundernes@mail.dk
  • Lillan Bech

    • It-café
    • It-underviser

    Tlf
    48176824
    Mobil
    30296824
    E-Mail
    lilbe99@gmail.com
  • Knud Wagner

    • It-hjælper

  • Marianne Tinggaard

    • Plejehjem og Redaktør

    Mobil
    30921517
    E-Mail
    tinggaard.m@gmail.com
  • Ingrid Kryger

    • Spiseven

    Tlf
    24344014
    E-Mail
    ikryger@outlook.com
  • Per Knudsen

    • Tryghedsopkald

    Mobil
    28357071
    E-Mail
    KnudsenPer51@gmail.com
  • Alice Graver

    • Vågetjeneste

    Mobil
    42159131
    E-Mail
    abgraver@stofanet.dk
  • Lis Bender Hansen

    • Vågetjeneste

    Tlf
    48796314
    Mobil
    40132351
    E-Mail
    lisbendehansen@hotmail.com