Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Bente Christensen

    • Formand K
    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Socialt arbejde koordinator K
    • Bookingadministrator L
    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Formand i lokalafdelingen
    • Sammen mod ensomhed
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt
    • Ture og rejser planlægning
    • Ældrepolitik

    Tlf
    47314121
    Mobil
    23255231
    E-Mail
    dragen@newmail.dk
  • Lars Winther

    • Bookingadministrator L
    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • It og teknologi generelt
    • It-hjælper
    • It-underviser
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    24205808
    E-Mail
    l.winther.mail@gmail.com
  • Knud Hakon Thorup

    • It-café

    Mobil
    31122510
    E-Mail
    knud@thorup.onl
  • Else Amtoft Sørensen

    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse
    • Billiard, kegler mv.

    Mobil
    25245005
    E-Mail
    amtof@post11.tele.dk
  • Lillian Andersen

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Næstformand K
    • Musik, litteratur, kunst mv.
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Suppleant for delegeret L
    • Tryghedsopkald
    • Ældrepolitik

    Mobil
    24824520
    E-Mail
    klan1@mail.dk
  • Bent Edvard Hansen

    • Webmaster

    Mobil
    71699779
    E-Mail
    guldst@gmail.com
  • Jette Kreiner-Møller

    • Webmaster

    Mobil
    23950433
    E-Mail
    aes@jekm.dk
  • Kjeld Max Andersen

    • Webmaster

    Mobil
    29171797
    E-Mail
    kma1959@andersen.mail.dk
  • Kurt Kjær Jensen

    • Webmaster

    Mobil
    61310158
    E-Mail
    mailbox@kkjens.dk
  • John Næsby

    • Mad og måltider
    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    47314085
    Mobil
    20324685
    E-Mail
    naesbyjohn@gmail.com
  • Alice Larsen

    • 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    25135094
    E-Mail
    alice.larsen@icloud.com
  • Steen Victor Rummenhoff

    • Fitnessmaskiner, vægte mv.
    • 3. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21392998
    E-Mail
    rummenhoff@mail.dk
  • Kirsten Wiene

    • 4. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    21691241
    E-Mail
    kirsten.wiene@gmail.com
  • Robert Edward Wickens

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Motion og sundhed

    Tlf
    24249468
    E-Mail
    wickens@mail.dk
  • Gerda Brenfelt

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Socialt arbejde generelt

    Mobil
    22470757
    E-Mail
    gerda.brenfelt@gmail.com
  • Lene Kirsten Holst

    • Demensaktiviteter
    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse

    Mobil
    40365966
    E-Mail
    mkholst@mail.dk
  • Povl Erik Brøndgaard Jensen

    • Besøgsven

    Mobil
    24637677
    E-Mail
    pebrondgaard@gmail.com
  • Vicki Hansen

    • Bisidder
    • Spiseven

    Mobil
    20686850
    E-Mail
    vhaseb@hotmail.com
  • Bodil Kristine Viola Egelund

    • Cykling og duo-cykling mv.

    Tlf
    44443599
    Mobil
    23613599
    E-Mail
    sofiegelund8@gmail.com
  • Sten Carstensen

    • Cykling og duo-cykling mv.

    Mobil
    21204746
    E-Mail
    sten@ullasten.dk
  • Jens Christian Pilegaard Hansen

    • Fitnessmaskiner, vægte mv.

    Mobil
    23986703
    E-Mail
    b.j.pilegaard@gmail.com
  • Lis Beck Kristensen

    • Maskiner og vægte, Styrketræning

    Tlf
    47312368
    Mobil
    30512012
    E-Mail
    lindwood@webspeed.dk
  • Jørgen Truels Munch-Nielsen

    • Hjælpende hånd

    Mobil
    22679845
    E-Mail
    jtmnielsen@gmail.com
  • Jens Knud Jensen

    • Kreativt arbejde

    Mobil
    40299424
    E-Mail
    tek-byg@post.tele.dk
  • Susanna Duus Christesen

    • Kreativt arbejde

    Tlf
    47175096
    Mobil
    30743334
    E-Mail
    susanne@calleman.dk
  • Erling Sigurd Hjort

    • Lokalt blad redaktion

    Mobil
    20304604
    E-Mail
    erling@hjort.in
  • Kåre Olofsen

    • Musik, litteratur, kunst mv.
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

  • Birgit Rylander Reimer

    • Stolemotion

    Mobil
    28892114
    E-Mail
    b.reimer@hotmail.dk
  • Inge Merete Askjær

    • Vågetjeneste

    Mobil
    22376188
    E-Mail
    ingeaskjaer@gmail.com
  • Lene Wenzel

    • Indemotion

    Tlf
    30594079
    E-Mail
    lewegodt@hotmail.com
  • Anne Mannerup

    • Bridge

    Mobil
    51941493
    E-Mail
    mannerup3@gmail.com
  • Aage Christiansen Petersen

    • Bridge

    Mobil
    42495944
    E-Mail
    aageogmarianne@webspeed.dk
  • Aage Brems-Pedersen

    • De Gamle Malere (studiekreds)

    Mobil
    26244954
    E-Mail
    aagebrems@yahoo.dk
  • Charles Brian Markwick

    • Sprogundervisning

    Mobil
    30275949
    E-Mail
    cbmarkwick@hotmail.com
  • Lise Lotte Dillon

    • Sprogundervisning

    Tlf
    61400906
    E-Mail
    liselottedillon@gmail.com
  • Stella Edith Sørensen

    • Sprogundervisning

  • Jens Gammelby Christensen

    • Lokalt blad distribution
    • Ture og rejser planlægning

  • Hans Kurt Ovesen Jensen

    • Gåture

    Mobil
    26796084
  • Hans Peter Johansen

    • Stavgang

    Tlf
    47314736
    Mobil
    21752058
    E-Mail
    vv84@youmail.dk