Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Aase Møgelvang Bang

    • Formand, medlem af bestyrelsen

    Mobil
    25444002
    E-Mail
    aasebang@me.com
  • Carl Petersen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Suppleant for delegeret L
    • Medlemsvejledning

    Tlf
    86340346
    Mobil
    21340024
    E-Mail
    callepetersen@gmail.com
  • Jens Thorsen Degn

    • Kasserer Lokalbestyrelse

    Mobil
    24656786
    E-Mail
    KS.Ebeltoft.701@aeldresagen.dk
  • Flemming Nygaard

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse

    Mobil
    28250669
    E-Mail
    flemming@vrinnershoved.dk
  • Jens Brendorp

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Bisidder
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Medlemsvejledning

    Tlf
    86346393
    Mobil
    40635106
    E-Mail
    bjbrendorp@gmail.com
  • Jytte Sunds

    • Besøgsven
    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse
    • Gå-med-ven
    • Lokalt blad distribution
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Motion og sundhed
    • Motionsven i hjemmet
    • Socialt arbejde generelt

    Mobil
    28919168
    E-Mail
    jsunds@godmail.dk
  • Peter Tvorup

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Motion og sundhed

    Mobil
    29424817
    E-Mail
    peterhtvorup@gmail.com
  • Susanne Mølgaard Madsen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    41802099
    E-Mail
    susannemmadsen@gmail.com
  • Ruth Bach

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    86892375
    E-Mail
    ruth.s.bach@gmail.com
  • Winnie Egefjord

    • Bookingadministrator L
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    20658706
    E-Mail
    egefjord@gmail.com
  • Birte Mauritzen

    • Besøgsven
    • Indemotion
    • Gå-med-ven
    • Motion og sundhed
    • Socialt arbejde generelt
    • Tryghedsopkald

    Tlf
    86346993
    Mobil
    21654867
    E-Mail
    bmauritzen@outlook.dk