Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Johanne Andreasen

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Sekretær K
    • Formand i lokalafdelingen
    • It og teknologi generelt
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt
    • Medlemsvejledning
    • Webmaster
    • Ældrepolitik

    Mobil
    42218601
    E-Mail
    j.andreasen@outlook.dk
  • Hanne Grøn Asmussen

    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 2. næstformand i lokalafdelingen
    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    30131590
    E-Mail
    hannegasmussen@gmail.com
  • Eigil Thomsen

    • Hjælpende hånd
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • 1. næstformand i lokalafdelingen
    • Suppleant for delegeret L

    Mobil
    25701278
    E-Mail
    etvejlen@gmail.com
  • Erhart Endby Larsen

    • Hjælpende hånd
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    30544442
    E-Mail
    e.endby@stofanet.dk
  • Ingrid Lene Andersen

    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Skole og daginstitution mv.
    • Tryghedsopkald

    Mobil
    24897963
  • Johanne Margrethe Larsen

    • Kasserer Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    23253159
    E-Mail
    hanne9340@mail.tele.dk
  • Karin Merete Nielsen

    • Medlem af Koordinationsudvalget
    • Arrangementer og aktiviteter generelt
    • Besøgsven
    • Plejecenter mv.
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Socialt arbejde generelt

    Mobil
    26442975
    E-Mail
    bst-drl@outlook.dk
  • Leif Anders Christian Kousholt

    • Arrangementer og aktiviteter generelt

    Mobil
    29207801
    E-Mail
    kousholt.leif@os.dk
  • Ulla Boel Christensen

    • Besøgsven

    Mobil
    41101711
    E-Mail
    ulla.boel.chr@gmail.com
  • Dorte Fog Nielsen

    • It-underviser
    • Det Sker lokalredaktør
    • Webmaster

    Mobil
    40184899
  • Margit Carner

    • Mad og måltider

  • Nanny Margit Nielsen

    • Mad og måltider

    Mobil
    20433456
    E-Mail
    nanny@hotmail.dk
  • Anna Landvad

    • Stavgang, gåture mv.

    Mobil
    42442282
    E-Mail
    anna.landvad16@gmail.com
  • Kjeld Jørgensen

    • Webmaster