Kontakt os

Få overblik over, hvem du kan kontakte, hvis du har spørgsmål til os.
  • Birger Ingvard Rasmussen

    • Formand i lokalafdelingen
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt

    Mobil
    30181949
    E-Mail
    birger.rasmussen@outlook.dk
  • Steen Thomsen

    • Bisidder | Bridge | Medlem af lokalafdelingens bestyrelse | 1. næstformand i lokalafdelingen

    Tlf
    56974148
    Mobil
    27574148
    E-Mail
    dsmkt@post11.tele.dk
  • Astrid Hildur Ravn Bjørntoft

    • Besøgsven
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Tlf
    30139835
    E-Mail
    ahrb@privat.dk
  • Birthe Munch Rønne

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Sekretær Lokalbestyrelse

    Mobil
    23438903
    E-Mail
    birther@hotmail.com
  • John Broholm Hansen

    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • PR og kommunikation generelt

    Tlf
    22885802
    E-Mail
    rjhansen@jubii.dk
  • Bente Flyman Vesløv

    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    51231291
    E-Mail
    bentevesloev@gmail.com
  • Irene Dunker

    • Arrangementer og aktiviteter generelt | Medlem af lokalafdelingens bestyrelse | Motion og sundhed

    Mobil
    52179050
    E-Mail
    irene.dunker@gmail.com
  • Steen Sejfert Larsen

    • Demensansvarlig Lokalbestyrelse
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse
    • Suppleant for delegeret L
    • Ældrepolitik

    Mobil
    20217837
    E-Mail
    steensejfert@larsen.tdcadsl.dk
  • Susanne Møller Kofoed

    • Demensaktiviteter
    • Medlem af lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    29255043
    E-Mail
    sumko@outlook.dk
  • Inge Lise Sode

    • Kasserer Lokalbestyrelse

    Tlf
    56953038
    Mobil
    51415203
    E-Mail
    ilsode@jubii.dk
  • Kjeld Ole West Rønne

    • 1. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    23316138
    E-Mail
    Kor@kfumspejderne.dk
  • Poul Jørgen Ellehøj

    • Det Sker lokalredaktør | Arrangementer og aktiviteter generelt | 2. suppleant i lokalafdelingens bestyrelse

    Mobil
    61268055
    E-Mail
    poellehoj@gmail.com
  • Dorte Lillemor Andreasson

    • Demensaktiviteter

  • Jens Skram Aagesen

    • Det Sker lokalredaktør

    Tlf
    56955376
    E-Mail
    aagesen3@hotmail.com
  • Joan Doris Andersen

    • Indemotion

    Tlf
    30457006
    Mobil
    30457006
  • Henning Kørvel

    • Webmaster | IT-hjælper | IT-café Nexø

  • Morten Ziebel Serritzlev

    • IT-kontaktperson | IT-koordinator | IT-hjælper

    Mobil
    61540510
    E-Mail
    mortenserritzlev@gmail.com
  • Conny Ogareck

    • Motion og sundhed

    Tlf
    56914451
    Mobil
    40414451
    E-Mail
    ogareck@tdcadsl.dk
  • Grete Sonne

    • Tryghedsopkald

    Tlf
    56951880
    E-Mail
    gretesonne@hotmail.com
  • Birgitte Krarup Harild

    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    41605298
    E-Mail
    birgitte@naturligbalance.dk
  • Niels Jørn Nalle Pedersen

    • Ture og rejser planlægning

    Mobil
    21247714
    E-Mail
    nalle.privat@gmail.com