Konkurrencer er slut

Nedenfor kan du se, hvem der har vundet de forskellige konkurrencer

Nedenfor kan du se, hvem der har vundet de forskellige konkurrencer
Krydsord
Anne Lise Madsen
6950 Ringkøbing
 
Esther Andersen
7700 Thisted
 
Irene Jensen
8653 Them 

 
Bogen ”Gammel – aldrig i livet!”
Heine Hansen
4760 Vordingborg
 
Solveig Frederiksen
2630 Taastrup
 
Jytte Olejas    
8270 Højbjerg
 
Karen Christensen
2720 Vanløse
 
Jørgen Kirk-Thomsen
6100 Haderslev
 
Arne Cortsen
2750 Ballerup
 
Pia Hollmann garde
3200 Helsinge
 
Jes Rosenblad.
6000 Kolding
 
Erik Laursen
9270 Klarup
 
Jørgen Lindegaard
4200 Slagelse
 

 
Træn dig glad
Anna Marie Larsen
6100 Haderslev
 
Eigil Eierdal
4600 Køge
 
Bente Hansen
4850 Stubbekøbing
 
Jytte Brandi
4683 Rønnede
 
Søren Kristian Sørensen
1601 København V
 
Gunnar Forsmann
8530 Hjortshøj
 
Ea Nielsen
2730 Herlev
 
Hanne Lehnhardt
7321 Gadbjerg
 
Lone Precht
6270 Tønder
 
Birthe Jacobsen
4660 Store Heddinge
 
Bente Franck Kausch
8400 Ebeltoft
 
Alfred Nielsen                            
9400 Nørresundby
 
Birgit Gaardhøje
6700 Esbjerg
 
Susan Landt Andersen
2630 Taastrup
 
Else Bech Andersen
8960 Randers SØ
 
Tove Jensen
5856 Ryslinge
 
Kirsten Porsborg
5700 Svendborg
 
Frede Nielsen
9230 Svenstrup
 
Susanne Rode
3460 Birkerød
 
Johannes Jørgensen
6900 Skjern

 
Bogen ”Dansk i skred – 52 sproglige opstrammere”
Elna Jensen
8240 Risskov
 
Vibeke Skodborg
9510 Arden
 
Poul Møller-Jensen
6500 Vojens
 
Jette Nielsen
2920 Charlottenlund
 
Arne Jakobsen                           
2635 Ishøj
 
 
 
Duka Box
Hans Jørgen Jepsen
4690 Haslev
 
Helle Sahlstrøm
3100 Hornbæk
 
Thora Carlsen
2670 Greve
 
Annelise Sawahata
5600 Faaborg
 
Asbjørn Tofthøj
8260 Viby J.

 
 
Bogen ”FamilieFred – med dine forældre”
Margot E. Jakobsen
8362 Hørning
 
Bjarne Bach Sandal
6950 Ringkøbing
 
Hanne Storgaard
2980 Kokkedal
 
Kurt Grouleff 
8520 Lystrup
 
Alice Hou Nielsen
8940 Randers

 
 
Doro Mobil
Åse Larsen
2750 Ballerup
 
Anna Marie Larsen
6100 Haderslev
 
Eigil Eierdal
4600 Køge
 

 
Bogen ”Dansk madhistorie - Industrikøkkenets tidsalder”
Else Lund Jakobsen
9500 Hobro
 
Emma Kjær
6950 Ringkøbing
 
Eigil Eierdal
4600 Køge
 
Jytte Brandi
4683 Rønnede
 
Gunnar Forsmann
8530 Hjortshøj

 
 
Bogen ”Uindviet jord”
Christian Beiter
8240 Risskov
 
Svend Erik Stisen
7400 Herning
 
Anne-lise Frandsen Christensen
5270 Odense N
                            
Jytte Larsen
8800 Viborg    
                                                         
Jacob Jacobsen
9640 Farsø       
 
 
 
 
Løsning på krydsord
Se løsningerne på de krydsord, som bliver bragt i medlemsmagasiner Ældre Sagen NU.
Se løsninger

 

 

​Få nyhedsbrev fra Ældre sagen

Tilmeld dig vores nyhedsbreve og få nyttige råd, ny viden, medlemstilbud og indblik i nogle af alle de aktiviteter, der forgår rundt omkring i vores lokalafdelinger.

 Tilmeld dig nyhedsbreve.